Čarodějnický den
před 2 roky, 18.4.2017

Čarodějnický den

V úterý 18.4. MŠ Čtyřlístek při Uherskohradišťské nemocnici navštívila popletená čarodějnice, která si pro děti připravila zábavný magický program. Kouzlilo se, vařily se lektvary, jezdilo se na koštěti, proběhla i čarodějnická diskotéka a slavnostní předávání kouzelnických diplomů. Děti si magické dopoledne velmi užily.

Velikonoce ve Slováckém muzeu
před 2 roky, 12.4.2017

Velikonoce ve Slováckém muzeu

Ve středu 12.4. navštívila MŠ Čtyřlístek při Uherskohradišťské nemocnici oblíbené Slovácké muzeum. Cílem návštěvy byly velikonoční tvořivé dílny, na kterých si děti vyrobily úžasné velikonoční dekorace a drobné dárečky. Tvoření se dětem velmi líbilo a pobyt v muzeu si všichni velmi užili.

Vynášení Morény
před 2 roky, 31.3.2017

Vynášení Morény

Ve čtvrtek 30.3. se děti z MŠ Čtyřlístek při Uherskohradišťské nemocnici definitivně rozloučily s paní Zimou a přivítaly jaro. Čekalo nás tradiční vynášení Morény, které se opět stalo skvělým zážitkem nejenom pro děti, ale i pro místní obyvatele, které přilákal zpěv jarních písní, které vynášení Morény provázelo. Tak Zimo ahój - zase za rok !

Kouzelník v MŠ
před 2 roky, 29.3.2017

Kouzelník v MŠ

Ve středu 5.3. navštívil MŠ Čtyřlístek při Uherskohradišťské nemocnici tajemný kouzelník, který si pro děti připravil zábavnou kouzelnickou show. Kouzlilo se, modelovaly se balónky, soutěžilo se - o zábavu bylo opravdu postaráno a děti si celou akci velmi užily. Všichni jsme si odnesli působivý zážitek, na který budeme vzpomínat ještě dlouhou dobu.

Hravé učení na ZŠ
před 2 roky, 23.3.2017

Hravé učení na ZŠ

Ve čtvrtek 23.3.2017 děti z MŠ Čtyřlístek při Uherskohradišťské nemocnici navštívily kamarády ze ZŠ Čtyřlístek. Prvňáčci a třeťáci si pro děti připravili výborný program - hrálo se divadlo, byla prohlídka školy a tříd, vyráběli se krásní sloni. Dětem se návštěva školy moc líbila a už teď se těší na další podobnou akci.