Adventní čas - je tady zas
před 1 rokem, 4.12.2017

Adventní čas - je tady zas

V pondělí 4.12. se děti z MŠ Mařatice a MŠ při Uherskohradišťské nemocnici zúčastnily dopoledního výletu na Rochus aneb "Adventní čas - je tady zas". Dozvěděli jsme se mnoho nového o tradičních zvycích a lidových tradicích a odnesli jsme si mnoho kouzelných zážitků.

Výprava za štěňaty
před 1 rokem, 9.11.2017

Výprava za štěňaty

Ve čtvrtek 9.11. se děti z MŠ při Uherskohradišťské nemocnici vydaly na výpravu do Kněžpole. Cílem naší cesty byla návštěva rodiny Zubalíkových, kterým doma řádí 11 krásných štěňátek. Během dopoledne jsme se seznámili s péčí o taková štěňátka, pomazlili jsme je, krmili jsme jejich maminku a odnesli jsme si krásný milý zážitek. Děkujeme paní Zubalíkové za trpělivost a ochotu - bylo to super!

Halloweenská slavnost
před 1 rokem, 26.10.2017

Halloweenská slavnost

Ve čtvrtek 26.10. se v MŠ při Uherskohradišťské nemocnici konala tradiční "Halloweenská slavnost" a školička se proměnila na jedno velké strašidelné království. Děti si pro rodiče připravily pestrý program plný písniček, říkanek, tance, zábavných her a dramatizací. Vařil se lektvar, hrála se pantomima - zkrátka o zábavu bylo postaráno. Děkujeme všem rodičům a příznivcům za účast, vynikající občerstvení a skvělou atmosféru.

Exkurze v Zoo Lešná
před 1 rokem, 10.10.2017

Exkurze v Zoo Lešná

V úterý 10.10. se děti ze všech mateřských škol Academic School vydaly na celodenní výlet do ZOO Zlín Lešná. I přes pošmourné počasí si děti tuto poučnou výpravu velmi užily, dozvěděly se mnoho nového, utužily své kamarádské vztahy a odvezly si krásné zážitky, které jsou s pozorováním zvířat vždy spjaté.

Exkurze v KOVOZOO
před 1 rokem, 14.9.2017

Exkurze v KOVOZOO

Ve čtvrtek 14.9. se děti z MŠ při Uherskohradišťské nemocnici vydaly na poučnou a zábavnou výpravu do oblíbené KOVOZOO. V areálu byl pro děti připraven zábavný výukový program, ve kterém jsme si zopakovali, jak správně třídit odpad, pak nás čekala zábavná prohlídka areálu a mnoho dalšího. Děti si akci velmi užily a odcházely plné dojmů a zážitků.